چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه آموزشی نحوه برگزاری کلاس های آموزشی بصورت بر خط

اطلاعیه آموزشی نحوه برگزاری کلاس های آموزشی بصورت بر خط

ضمن تبریک حلول سال نو و اعیاد شعبانیه و آرزوی موفقیت وسلامتی برای همگان، نظر به این که تا زمان صدور مجوز توسط ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا امکان برگزاری حضوری کلاسهای آموزشی وجود ندارد، بدینوسیله ضمن درخواست از دانشجویان گرامی در خصوص عدم مراجعه حضوری به دانشگاه توجه آنان را به نکات ذیل جلب می نماید:

1-     با آماده سازی زیرساخت های لازم توسط دانشگاه، امکان برگزاری کلیه کلاسهای آموزشی نظری در تمامی مقاطع بصورت برخط/برون خط (برحسب نظر مدرس) طبق برنامه هفتگی از تاریخ 99/01/16 فراهم شده است.

لذا لازم است دانشجویان محترم با مراجعه به آدرس https://vc.hormozgan.ac.ir  نسبت به شرکت در کلاسها و یا دانلود محتوای آموزشی اقدام نمایند (مطابق ویدیو آموزشی شماره 1).

بدیهی است میزان مشارکت دانشجویان در این امر ملاک حضور وغیاب توسط مدرسین محترم خواهد بود. همچنین جهت شرکت در کلاس­های برخط (آنلاین)، ویدیوی آموزشی شماره 5 را مشاهده نمائید.

2-     دروس عملی تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهند شد.

3-     امکان ارائه خدمات مرتبط با اسکان در خوابگاه، غذاخوری و ایاب و ذهاب وجود ندارد.

4-     استفاده دانشجویان تحصیلات تکمیلی از آزمایشگاهها منوط به صلاحدید گروه آموزشی و مسئولین ذی ربط و با رعایت استانداردهای ایمنی-بهداشتی خواهد بود.

5-     برگزاری جلسات دفاع از پایان نامه و رساله به صورت غیرحضوری (برای ان دسته از دانشجویانی که مراحل مربوطه را طی کرده و با برگزاری جلسه دفاع آنان در سال 99 موافقت شده است) برای دانشجویانی که مایل به برگزاری جلسه دفاع خود می باشند بلامانع است. تاخیر در برگزاری جلسه دفاع برای این دسته از دانشجویان منجر به افزایش سنوات تحصیلی آنان نخواهد شد.

6-     با توجه به وضعیت خاص نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 از نظر مقررات آموزشی تسهیلات ویژه ای برای دانشجویان در نظر گرفته شده است که در زمان خود اعلام می گردد.

7-     تقاضای حذف ترم بدون احتساب سنوات تحصیلی برای ان دسته از دانشجویان که برای تطبیق با شرایط خاص آموزشی دانشگاه (بطور مثال دسترسی به اینترنت) با مشکل مواجه می باشند قابل بررسی می باشد.

8-     کلیه فرایندهای اداری مرتبط با امور حین تحصیل و فراغت از تحصیل همانند قبل بصورت برخط برقرار است و دانشجویان محترم می توانند با مراجعه به سامانه گلستان درخواست خود را مطرح نمایند.

در پایان امید است شرایط سخت کنونی با همراهی دانشجویان گرامی، اساتید محترم و کارکنان خدوم دانشگاه سپری گردد.


١٦:٤١ - 1399/01/12    /    شماره : ١٥٤٣    /    تعداد نمایش : ٨٧٨٢خروج